Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z passatem 1,9 TDI AVF
Autor Wiadomość
Hubert1430 

Wysłany: 2017-08-04, 21:18   Problem z passatem 1,9 TDI AVF

Witam wszystkich, na początku muszę opisać całą sytuacje jaka miała miejsce z tym autkiem, na początek poszła tandemowa pompa paliwa,paliwo poszło do oleju w rezultacie padła turbina, silnik zaciągną olej, były wielkie dymy,żona nie zgasiła auta (bo już chodził na oleju) w końcu zgasł. Jak żona do mnie zadzwoniła to myślałem że korby powychodziły już bokiem,ale nie , wymieniłem turbo, pompę zasilającą, olej. Auto odpaliło i dopóki się nie rozgrzał to na wolnych obrotach chodził bardzo ładnie. Po rozgrzaniu silnik zgasł i nie chciał zapalić. Doszedłem do tego że uszczelnienie pompek puszcza kompresje do paliwa i silnik się zapowietrza. Po wymianie zestawów uszczelnień auto pali i jeździ, ale jest mułowaty z dołu i znacznie słabszy niż był przed całą serią awarii. Proszę o podpowiedzi co może być przyczyną takiego stanu. Chciałbym wrzucić jakieś logi lecz nie wiem które grupy statyczne a które dynamiczne są potrzebne do zdiagnozowania problemu. Bardzo proszę o pomoc.

Odpowiedz do tematu
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright 2011 by dieselforum.pl All rights reserved!
Kopiowanie treści i szaty graficznej strony bez zgody administratora zabronione!