Poprzedni temat «» Następny temat
bmw m47n niskie cisnienie CR
Autor Wiadomość
blackfly 

Wysłany: 2016-04-08, 08:21   bmw m47n niskie cisnienie CR

Cześć wszystkim:)

szukałem na wielu forach i nie potrafię znaleźć rozwiązania dla mojego problemu.

więc od początku - pacjent - BMW e46 318td CR 116km nominalnie po zmianach turbiny na gt1749 i intercoolera oraz program u Cinka na 170km. Samochód jeździł sobie bezproblemowo aż do wczoraj kiedy to wrociłem i zgasiłem samochód jak zawsze po czym odpaliłem po 4h i już nie miał mocy.

komputer zapisuje tylko bład swiecy zarowej oraz egr - ale ten jest zaślepiony.

natomiast logi dynamiczne wykazują ze cisnienie paliwa na szynie CR na jałowym wynosi okolo 330 natomiast pod max obciązeniem ledwo dochodzi do 800. co ciekawe zadane z aktualnym sa niemal idealne.

automatycznie z powodu braku paliwa turbo nie potrafi nadmuchać oczekiwanej ilości powietrza. gdy zaciagne gruszke do końca pompuje max 2100 (po sofcie powinno jakos 2550)

podsumowując turbo jest ok (poza tym kupiony nowy garrett ori jakoś rok temu). pompa CR również wygląda ok jeśli osiąga zadane przez ECU ciśnienie.

w takim razie gdzie szukać problemu z niskim oczekiwanym cisnieniem paliwa na szynie CR?

Odpowiedz do tematu
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright 2011 by dieselforum.pl All rights reserved!
Kopiowanie treści i szaty graficznej strony bez zgody administratora zabronione!