Poprzedni temat «» Następny temat
Diagnostyka i naprawa silników DIESLA samochodów dostawczych
Autor Wiadomość
Ikary 

Wysłany: 2012-01-20, 11:14   Diagnostyka i naprawa silników DIESLA samochodów dostawczych

hej,chciałbym sie dowiedzieć gdzie wykonuje się remonty kapitalne silników diesla w samochodach dostawczych i ciężarowych? chodzi mi o jakieś konkretne stacje diagnostyczne specjalizujące się właśnie w naprawach takich pojazdów.
Konkretnie mam na myśli dość precyzyjną naprawę jak wyszlifowanie wałów z utwardzaniem czy też możliwość natychmiastowej zamiany wałów.
dziekuje za odpow

janko 

Wysłany: 2014-11-17, 11:26   

możesz spróbować w tym warsztacie:naprawa-samochodow-ciezarowych przyczepynaprawa-samochodow-ciezarowych.html[/URL]. Zajmują sie również naprawą silników więc z pewnością by Ci pomogli.

Albatros 

Wysłany: 2015-08-13, 16:35   

Ewentualnie jesli naprawa nie wchodzi w gre bo koszta sa za wysokie to zawsze mozesz zastanowic sie nad kupnem jakiegos uzywanego silnika. Moge polecic jeden z serwisow czasami mozna tam znalezc naprawde okazyjne ceny.
Pozdrawiam

TomekSaracen 

Wysłany: 2017-05-24, 15:51   

Nie wiem skąd dokładnie jesteś, ale jeśli mówimy o woj. kujawsko-pomorskim to naprawa samochodów ciężarowych Bydgoszcz jest ok. Dokładniej chodzi mi o serwis Autos. Mają też sporo oddziałów w innych częściach Polski, więc warto to sprawdzić, pozdrawiam :)

Deathproof 

Wysłany: 2017-07-11, 10:55   

Raczej trudno jest obyć się bez pomocy sprawdzonego warsztatu.

Odpowiedz do tematu
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright 2011 by dieselforum.pl All rights reserved!
Kopiowanie treści i szaty graficznej strony bez zgody administratora zabronione!