Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy SUV na rynku motoryzacyjnym

Najlepszy SUV
AUDI Q7
20%
 20%  [ 1 ]
BMW X5
0%
 0%  [ 0 ]
HYUNDAI Santa Fe
0%
 0%  [ 0 ]
PORSCHE Cayenne
20%
 20%  [ 1 ]
VW Touareg
60%
 60%  [ 3 ]
Toyota Land Cruiser
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
deli34 

Wysłany: 2012-02-19, 18:28   Najlepszy SUV na rynku motoryzacyjnym

Witajcie!
Jaki jest waszym zdaniem najlepszy SUV na rynku moto i dlaczego?
Wady, zalety, itd...

jacek 

Wysłany: 2012-02-20, 22:42   

po pierwsze zależy od ceny, po drugie od preferencji czy to ma być mini-suv bardziej do miasta bo 'chcemy trochę wyższe auto' czy SUV z prawdziwego zdarzenia podchodzący pod terenówkę bardziej stworzony pod ciężki teren 'bo szwagier mieszka za miastem i jest ciężki dojazd'

Osobiście z tych co wymieniłeś celowałbym w touarega bo:

- bardzo mi się podoba
- jego ceny nie są tak wygórowane jak w przypadku porsche czy q7 albo x5 (nowszego)
- całkiem fajnie radzi sobie w każdym terenie
- jest stosunkowo trwały
- ma chyba jeden z najlepszych stosunków jakości do ceny

speeder 
Administrator

Wysłany: 2012-02-21, 09:52   

jak dla mnie to VW Touareg..robi wrażenie ;-)

sokoleokoo2 

Wysłany: 2012-02-21, 20:23   

Witam, w zestawieniu nie ma ale dzisiaj śmigając po mieście widziałem nowego Outlandera na awaryjkach z trójkątem - i jedź teraz takim na pozamiejską wyprawę ;(

Od siebie dodam że jakbym miał kasę to Merca ew. Jeepa - chyba jedyne auta "burżuje uterenowione" którym można ufać a w teren czysto do zabawy to ?adę NIVE z 4x4.

Pozdro

grzesiu 

Wysłany: 2012-02-22, 20:18   

a ja postawiłbym na honde crv albo toyote rav4, za całkiem przyzwoite pieniądze można je nabyć i też dają radę nie tylko w mieście ;)

M@rek 

Wysłany: 2012-03-21, 20:23   

Trudno dyskutować, które najlepsze skoro pewnie większość z nas jeździła tylko pojedynczymi egzemplarzami. Wypadało by zrobić test i przejechać się wszystkimi po tych samych trasach. Mi przypadło do gustu Suzuki Grand Vitara.

grzesiu 

Wysłany: 2012-03-23, 10:21   

mitsek outlander to raczej taki mały suv :) w porównaniu np do Touarega czy Q7, w ogóle nasz rynek dziwnie się rozwija w kwestii suvow, nie dość że powstają suvy to jeszcze są mini suvy a oprócz tego auta terenowe, a tak naprawdę pytaniem jest czy taka toyota land cruiser to jeszcze suv czy już terenówka :-/

Osobiście się w tym wszystkim już gubię dlatego nie jestem w stanie powiedzieć który suv jest najlepszy bo możliwe że oddam głos na auto które według producenta jest terenówką ;)

featmilka 

Wysłany: 2012-03-23, 20:51   

Land Cruiser to raczej taka luksusowa terenówka z tego co kojarzę ;)

dieselomaniak 

Wysłany: 2012-03-29, 19:22   

Choć nie tak dawno w Automaniaku oglądałem, jak Fiat Panda pokonał tego olbrzyma :D

featmilka 

Wysłany: 2012-03-30, 18:02   

Nie chce się mi w to wierzyć za bardzo. No chyba, że na jakimś piasku. W sumie Fiat to pewnie nawet połowy nie waży z Toyoty...

modunio76 

Wysłany: 2012-12-25, 11:58   

typowa terenówka musi być na ramie,napęd na cztery koła stały lub dołączany ,
reduktor i blokada.dość wytrzymałe zawieszenie (resory piórowe )
suv-niestety jedynie nieco wyglądem przypomina samochód zdolny do jazdy w terenie-oczywiście jeżeli chodzi o komfort, to ma górę nad rasową terenówką.
jest jeszcze LAND ROVER DYSCOVERY który łączy te dwa auta, luksusowy suv i doskonała terenówka .( moja opinia)
osobiście jako auto rekreacyjne mam małego Samuraj'a.wygody- zero,miejsca-mało,prędkość
max 100km/h. trzeszczy i szumi .ale jak tylko wjadę w teren to zapominam o jego wadach i zabawa na całego-jego małe gabaryty i mała masa stają się nagle jego atutem.
więc jeżeli potrzebujemy auta rodzinnego ,gdzie od czasu do czasu mamy ochotę odwiedzić dziadka na wsi to jak najbardziej suv.
ale jeżeli ktoś lubi brodzić w błotku i jeździć po bezdrożach to aut terenowe na ramie.
marka i rodzaj paliwa -to kwestia gustu i zasobności portfela.
pozdrawiam

Odpowiedz do tematu
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright 2011 by dieselforum.pl All rights reserved!
Kopiowanie treści i szaty graficznej strony bez zgody administratora zabronione!