Poprzedni temat «» Następny temat
Wtryskiwacze-opłaca się ich regeneracja?
Autor Wiadomość
dizelek 

Wysłany: 2012-01-10, 11:05   Wtryskiwacze-opłaca się ich regeneracja?

Mam pytanie do was-czy opłaca się jeszcze regeneracja wtrysku ?
Czy lepiej go wymienić na nowy? Czy ktoś ma doświadczenia w tym temacie?
Słyszalem,że jak padnie jakiś wtrysk to ASO nakazuje wymieniać komplet ale przecież przy normalnej eksploatacji, wszystkie na raz nie padają! :!: czy rzeczywiście musimy wymieniać komplet co wiadomo jest bardzo kosztowne

sokoleokoo2 

Wysłany: 2012-01-10, 21:07   

Witam, tak naprawdę zależy ile masz forsy, nowy fabryczny to zawsze nowy ale nawet producenci sprzedają regenerowane jako Nowe ( z odpowiednim oznaczeniem i ciutkę tańsze ale nie zawsze).
Jeżeli dobrze je zrobią to pojeździsz tyle samo co na nowych - w dodatku jeżeli masz tylko szczęście i możesz naprawić to naprawiaj, bo do niektórych japońskich i chińskich Diesli jeszcze się nie naprawia i ludzie płaczą jak w ASO muszą za sztukę 1500PLN wyłożyć zamiast za 600-1200 zregenerować komplet.

Ikary 

Wysłany: 2012-01-10, 21:23   

dokładnie,też bym wolał oddać do regeneracji a koszt nieporównywalnie mniejszy itez można na nich jeżdzić-no chyba,ze kogos stać na nowe :-D
pozdrawia

Pasek 
Active users

Wysłany: 2012-01-11, 13:52   regeneracja wtryskiwaczy

Moim zdaniem regeneracja wtryskiwaczy jest dobrym wyjściem kiedy nie mamy pieniędzy na nowe.
Nowa część zawsze to jest nowa ale gdy nie mamy kasy to błędem nie jest ich regeneracja.
Jeśli ktoś Ci to zrobi dobrze to będziesz zadowolony także nie ma konieczności kupowania od razu nowych wtryskiwaczy.

Robek 

Wysłany: 2012-01-11, 20:15   regeneracja wtrysków

Pewnie, że regeneracja to dobry pomysł. Nie ma co przepłacać i od razu kupować nowych kiedy te można jeszcze oddać do regeneracji co liczy się ze sporo mniejszymi kosztami.
Jeśli kogoś stać na nowe to może kupować ja swoje oddawałem do regeneracji i teraz działają bez zarzutu :)

dieselomaniak 

Wysłany: 2012-03-20, 16:45   

Jestem za regeneracją o ile jest ona naprawiona w renomowanych serwisach, które dają gwarancję. Bo jeśli gwarancji nie ma to idzie się nadziać na koszty i jeszcze raz koszty...

featmilka 

Wysłany: 2012-03-30, 18:07   

Do Alfy 166 (kolega ostatnio regenerował) cena 300 sztuka

vandisel 

Wysłany: 2016-04-24, 21:53   

Odświeżę temat bo jestem lekko zbulwersowany tym, czy warto regenerować wtryskiwacze. Mam forda mondeo z 2003 roku. Diesel. Silnik zaczął szwankować więc pojechałem do serwisu a tam mi śpiewają 6 000 za wymianę wtryskiwaczy. Nogami się nakryłem bo to dla mnie niewyobrażalne pieniądze. Poszukałem poszperałem w necie i zdecydowałem się na regenerację wtryskiwaczy w warsztacie w Pietrzykowicach pod Wrocławiem (BOSCH DIESEL SERVICE MATKOWSKI - bosch-matkowski.pl). Zaoszczędziłem kilka tysięcy.

Tak więc czy regeneracja jest opłacalna odpowiem krótko: TAK!

Odpowiedz do tematu
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Copyright 2011 by dieselforum.pl All rights reserved!
Kopiowanie treści i szaty graficznej strony bez zgody administratora zabronione!